fbpx

Pirate Bay
CUP

Змагання з
ВейкБордингу

26.08.2023

НАЙГУЧНІША ПОДІЯ СЕЗОНУ У ПІРАТСЬКІЙ БУХТІ

Щорічний кубок Піратської Бухти цього разу є етапом Всеукраїнського Чемпіонату
а отже буде ще більш видовищно, гучно, дружньо, весело та цікаво.
Партнерами заходу виступили такі відомі бренди як RED BULL, STREETCHKA

Більше інформації про подію:

Для глядачів

– Неймовірне екстремальне шоу із досвідченими коментатарами. Змагання буде відбуватися між спортсменами аматорами та між професійними титулованими спортсменами в різних категоріях. Вибух адреналіну, емоцій жаги до перемоги змушують спортсменів робити неймовірно ризикові, важкі та видовищні трюки! Серед іншого у нашому вейк-парку знаходиться найбільша та найскладніша фігура нашої країни – RAT.

– Чи можна робити ставки на переможця? Думаю, ви вже знаєте відповідь на це питання, а обрати свого фаворита допоможе коментатор, який надасть коротку біо спортсменів.

– Голод відміняється, адже на території вейкпарку працює фудкорт із смачною їжею на різний смак: хот-дог, кесаділья, морепродукти чи духмяний грибний суп, вибір на цьому не зупиниться. Головне – вірно підібрати напої, під настрій.

– Стояти на місці – це не про нас. Тож якщо не встиг записатися на катання та не береш участь у змаганнях – то у перервах між заїздами райдерів у тебе буде можливість активно розважитися танцями на піску під запальні треки діджеїв, стрибками у басейн, грою у лімбо…

ПОЧАТОК ЗМАГАНЬ: 12:00
ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ
(за умови наявності місць)

– Бронювання альтанок, шезлонгів та попереднє замовлення їжі на великі компанії за телефоном:
0979737321

Для спортсменів

– По традиції Кубку Піратської Бухти переможці у категорії аматори та Професіонали отримують грошову винагороду, яка формується внесками учасників змагань.

– Якщо у тебе немає багатого досвіду катання, але ти любиш вейкбординг і хочеш бути його частиною – то тобі до категорії “Початківці”. В цій категорії ти будеш боротися з іншими райдерами, використовуючи такі кун-фу прийому як оллі, оллі 180, прямий стрибок з кікера, 360 по воді, проїзд по полиці. Хто зробить краще, більше і без падінь – той і перемагає.

– Якщо у тебе вже є досвід катання на вейку та ти володієш трюками різних направлень як то джиб, кікер, флет – то тобі до категорії “Аматори”.
Королям та Королевам вейкбордингу – пряма дорога до категорії “Про”.

– Якщо тобі ще не виповнилося 15 років – то твоя категорія “Діти” в цій категорії переможець може отримати одну зі своїх перших медалей за перемогу та почати свій зірковий шлях у великому спорті – ВЕЙКБОРДИНГУ!

Підсумуємо категорії:
– діти
– початківці жінки
– початківці чоловіки
– аматори жінки
– аматори чоловіки
– професіонали жінки
– професіонали чоловіки
– вейкскейт

Цього року ми вирішили не змінювати і не ускладнювати плейграунд змагань.
тож якщо ти вже брав участь у попередніх замаганнях – то вже і не дуже потребуєш розкатки і знаєш, що акваторія буде складатися із двох зон для флет трюків (біля стартової та біля дального берегу) в сторону стартової маємо 2 радіусні кікери, у сторону від стартової маємо “бамп” (піраміда, схожа на прямий кікер) та “крису” – складну фігуру, яка складається з полиці, руфтопу із труби, кікеру та шезлонгу (оллі кікеру).
Висота реверсу – 11 метрів. Довжина фалу – 4 метри по воді.
“Медалхантінг Карається Адміністрацією” – то ж обирайте свою категорію обачно

  • 08:00 Розкатка                                                                 
  • 11:40  Бріфінг та Жеребйовка                            
  • 12:00 Початок заїздів у такому порядку: діти, початківці жінки, початківці чоловіки, аматори жінки, аматори чоловіки, вейкскейт, професіонали жінки, професіонали чоловіки.                              
  • 19:00 Фан контест – кращий трюк                                      
  • 19:30 Нагородження переможців                                   
  • 20:00- 22:00 вейк-вечірка                                                                                                   

Розмір внеску за участь у змаганнях до 23.08.23 – 500 грн


Після 23.08.23 та у день змагань розмір внеску за участь – 900 грн.

 

Реєстрація на змагання за телефоном 0979737321
і хай переможець забере усе!

Цього року учасники Кубку матимуть змогу розміститися у готелі (номери та будиночки) неподалік від парку, а також у наметах у парку.


Більше інформації за телефоном: 0979737321

Для спонсорів

Кубок Піратської Бухти щороку залучає до участі у змаганнях все більше спортсменів та глядачів.
В рамках програми національної федерації ми активно заохочуємо людей до високих спортивних досягнень, активного та здорового образу життя, нагадуємо, що радощі цього світу – це не тільки матеріальне.

Якщо ви є активним учасником ринку України – ми запрошуємо вас підтримати вейкбординг в Україні та отримати вдячність від спортсменів та глядачів.
Інформація про партнерів та спонсорів змагань ще не один рік буде зберігатись у фото-відео архівах, ленті інстаграм та фейсбук, на нашому сайті, а головне – у серцях спортсменів та глядачів, вдячних Вам за видовищні, веселі та цікаві змагання.

Детальну інформацію про те, як стати спонсором та як розмістити свої прояви брендування на території вейк-парку поруч із такими торговими марками як Red Bull, Bacardi, Protest, Proboardshop ви можете отримати за телефоном 0996782985

+ 38 097 973 7321