fbpx

Вейк-парк "Піратська Бухта"

НОВИЙ ТРЕНД
АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ
У СВІТІ

ВЕЙКБОРДИНГ

Такі розваги як лижі, сноуборди, кайт, ролики, квадроцикли, скейт, стрибки з парашютом, скелелазіння, байдарки та навіть серфінг відходять на задній план, та їх місце займає вейкбординг. А на заміну тренажерним та фітнес залам приходять вейк-парки та воднолижні стадіони.

Що ж робить вейк-бординг таким популярним?

 •      Вейкбордингом можуть займатися всі у віці від 5 до 65 років незалежно від статі та наявності спортивної підготовки
 •      Вейк – це завжди весело та корисно. Заняття проходять на воді у спеціальному екіпіюванні. Навіть на великій швидкості падати на воду не боляче і не травматично на відміну від лиж, роликів та сноуборду де падіння відбуваються на тверді поверхні.
 •      Екіпіювання для вейкбордингу дозволяє займатися ним дуже тривалий період року (в Україні це з травня по жовтень), а для тих, хто любить подорожувати, вейк – це ще підстава відвідати теплі країни взимку та познайомитися з культурою Мексики, Єгипту, Турції, Філіпін, Таїланду в ексклюзивних туристичних місцях.
 •      Вейкбординг – це не тільки розвага, це ще й спорт. Кожного заняття вейк робить тебе спритнішим і сильнішим. Тобто «кращім ніж ти був вчора», гарно допомагає скинути зайві кілограми та набути спортивну статуру. Експерти кажуть, що 30 хвилин заняття вейкбордингом замінюють 2 години активного тренування у спортивному залі на тренажерах.
 •      Вейкбординг поєднує швидку їзду по воді з нейомірно видовищною акробатикою. Це призвело до того, що інстаграм та тік-ток просто вибухає видовищними відео.
 •      Вейкбордингом займатися корисно не тільки у фізичному сенсі, але й у ментальному. Адреналін, який виробляється під час заняття вейкбордингом у поєднанні із фізичними навантаженнями позитивно впливає на гормональний фон, розвантажує думки, надає наснаги та безслідно прожинає погані думки.
 •      Відвідати вейкбординг всією сім’єю – це завжди: гарантовано чудово провести час у родині, розважити дітей, покращити самопочуття, розбавити рутину новими яскравими спільними емоціями.
 •      Вейкбординг чудово допомагає покращити свої соціальні зв’язки із співробітниками та керівництвом. Один спільний день у вейкпарку допомагає познайомитись з людиною краще ніж будь-яка багатоденна співбесіда, виявити спільні цілі, інтереси, надає наснаги на нові досягнення.

Як навчитись вейкбордингу?

 •      Обрати вейк-парк, звертаючи увагу на якість води (рекомендується відвідувати вейк-парки у передмісті, де екологія краще сприяє оздоровленню).
 •      Обрати тренера у вейк-парку. Заняття з тренером дозволять вам у багато разів швидше опанувати цей спорт
 •      Знімати свої заняття на відео та підписатися на інстаграм-акаунти де дивитись відео більш досвідчених райдерів. Це допоможе розробити свій особистий стиль катання, та здобути не тільки гарні емоції, але й ще армію поціновувачів.

Історії про те,
як вейкбординг змінив життя:

Максим (військовий)

Після отримання поранення під час виконання бойового завдання, мені обов’язково потрібна була реабілітація. Спеціалісти реабілітаційного центру порадили вейкборд оскільки він допомагає відновити як фізичний – так і емоційний стан. Тож ми з побратимами почали ходити до вейк-парку по два рази на тиждень і вже не можемо зупинитись 🙂

Ян (адвокат)

Вже 13 років я практикую як адвокат. Про вейк дізнався на корпоративі, коли наша компанія орендувала для нас вейк-парк. Після того, як почав займатися вейкбордингом, помітив, що у мене покращились стосунки із співробітниками та значно покращився баланс роботи та відпочику, збільшилась стресостійкість. Крім того помітив, що вейкбординг покращив мої розумові здібності, я став більш структурно мислити та краще розставляти приорітети.

Володимир (програміст)

Всі думають, що програмісти не спритні і не сильні. Я вирішив розірвати ці шаблони. Тож почав займатися вейком і підсадив друзів на вейк. Тепер усі думають, коли нас бачать, що ми фітнес-тренери. Ось так розважаємось із користю для тіла і знімаємо стрес після важких робочих днів. Дуже вдячні тренерам Піратської Бухти, що допомогли нам в цьому. Мріємо про «бекрол у космос».

Валерій (лікар)

Коли знайшов «Піратську Бухту» – одразу зрозумів, що це на декілька років стане улюбленим місцем для відпочинку із моїми п’ятьма племінниками. Навіть наймаліші з моїх дітлахів вже роблять професійні трюки і давно вже катаються краще ніж я. Але я не здаюся, радію і за їхні досягнення, і за свої.

Стас (кінооператор)

Видовищність вейкбордингу мене просто звела з розуму. Почав кататися на вейкбу по захотів стати частиною цього яскравого світу через його неймовірну красу. Ідея використати вейкбординг у рекламному ролику стала переможною, і це була лише спроба. Впевнений, що втілю це у своєму майбутньому кіношедеврі і всесвіт побачить перший художній фільм про вейкбординг та життя екстремалів!

Ціни на вейк

Сет

Будній день 

400 грн / 30 хв

Вихідні та свята 

500 грн / 30 хв

Навчання у тренера

300 грн / 30 хв

Професійна дошка

100 грн / 30 хв

Навчальна дошка

безкоштовно

Абонементи

      Також у нас є спеціальні пропозиції, які дозволяють економити на катанні до 20% за абонементом. 

Працює це дуже просто: 

– Ви депонуєте суму, з якої потім записуються гроші в рахунок оплати катання та оренди екіпірування. 

– В залежності від розміру депозиту ви отримуєте відповідну знижку: 

 – Абонемент за 18000 дає можливість приводити за ним ще одну людину по знижці постійно. 


Кожний абонемент надає можливість привести друга один раз за вашим абонементом на ознайомче тренування.

Ціни на Абонементи

Абонемент

на 6 000 грн

надає знижку 10%

Абонемент 

на 12 000 грн

надає знижку 15%

Абонемент 

на 18 000 грн

надає знижку 20%

Часті питання

Вейкбордингу складно навчитися самостійно так, щоб стояти на воді потрібно знайти навички, яких у більшості людей немає. Але за допомогою досвідченого тренера у 95% випадків у свій перший раз у новачків виходить їхати і навіть робити базові трюки»

Ми рекомендуємо займатися вейкбордингом дітям віком від 5 до 65 років )))

Для катання на вейку не потрібно вміти плавати, оскільки екіпування для катання включає рятувальний жилет, плаваючу дошку і плаваючий шолом. У такому екіпуванні неможливо не лише потонути, а й пірнути хоча б на метр.

Для того, щоб почати займатися вейкбордом, не потрібно мати спеціальних навичок. Але важливо, щоб у вас не було протипоказань лікаря до спорта

Катання на вейку в компанії завжди веселіше ніж по одному. Це також дає змогу дробити свій сет по 10 або 15 хвилин та почергово кататися з друзями і меньше втомлюватись. Ви можете зняти канатну дорогу з тренером для себе та друзів, розміститися на стартовій великій веселій компанії та замовити собі туди напої та їжу з кафе

Так, ми маємо жилети для дітей будь-якого віку.

+ 38 097 973 7321