fbpx

Вейк-парк "Піратська Бухта"

Школа
Вейк-бордингу

Про Школу

      Щороку у Піратській Бухті роблять свої перші спроби на вейкборді сотні новачків.
Досвідчені тренери нашого вейкпарку вміло навчать будь-кого основам Вейкбордингу. Пояснять, як вірно стояти на дошці, розподіляти вагу, тримати баланс, керувати тягою.

      Тренери нашої школи Вейкбордингу мають багаторічний досвід із навчання екстремальним видам спорту, серед яких Вейкбординг на першому місці. Наші інструктори та тренери є підтвердженими майстрами спорту та кандидатами у майстри спорту. Багатий досвід тренерів нашої школи робить тренування на вейкборді веселими, цікавими, корисними, а головне – безпечними.

      Ті спортсмени, хто має вже досвід у катанні регулярно звертаються до нашої школи щоб підняти свою майстерність на новий рівень, навчитися новим трюкам, підготуватись до змагань.

      Особливу увагу у нашій школі приділяють безпеці навчання. Досвід тренерів, професійне спортивне приладдя спеціальні налаштування канатних доріг дозволяють безпечно навчити Вейкбордингу як дітей віком від 5 років, так і літніх осіб у віці до 60 років.

      Учні нашої школи Вейкбордингу катаються із задоволенням, досягають високих результатів та посідають призові місця як на всеукраїнських змаганнях, так і на міжнародній арені.

      Вже на першому тренуванні наші тренери навчать вас вашому першому трюку, не кажучи вже про те, що навчать отримувати задоволення від катання на дошці по воді на великій швидкості!

      На базі нашої школи регулярно проходять дитячі лагері де наймаліші спортсмени набираються досвіду та сили.

      Якщо ви цінуєте безпеку під час заняття екстремальними видами спорту, хочете отримати гарний досвід, навчаючись вейкбордингу, швидко прогресувати та розвинути у себе гарні силові здібності та спритність – то вам слід звернутися до нашої школи вейкбордингу.

      Записатися до школи, дізнатися інформацію про наших тренерів та обрати свого ви можете вже зараз.

Ціни на навчання

Сет

Будній день 

400 грн / 30 хв

Вихідні та свята 

500 грн / 30 хв

Навчання у тренера

300 грн / 30 хв

Професійна дошка

100 грн / 30 хв

Навчальна дошка

безкоштовно

Часті питання

Вейкбордингу складно навчитися самостійно так, щоб стояти на воді потрібно знайти навички, яких у більшості людей немає. Але за допомогою досвідченого тренера у 95% випадків у свій перший раз у новачків виходить їхати і навіть робити базові трюки»

Ми рекомендуємо займатися вейкбордингом дітям віком від 5 до 65 років )))

Для катання на вейку не потрібно вміти плавати, так як екіпірування для катання включає рятувальний жилет, плаваючу дошку і плаваючий шолом. У такому екіпіруванні неможливо не лише потонути, а й пірнути хоча б на метр.

Так, ми маємо желети для дітей буд-якого віку.

Для того, щоб почати займатися вейкбордом, не потрібно мати спеціальних навичок. Але важливо, щоб у вас не було протипоказань лікаря до спорта

+ 38 097 973 7321